Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream about fast Internet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Biuro rachunkowe zostało utworzone w formie spółki cywilnej osób fizycznych. Osoby reprezentujące spółkę posiadają uprawnienia Ministra Finansów do wykonywania oferowanych usług oraz kilku letnie doświadczenie pracy w księgowości. 

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm o różnym profilu działalności począwszy od ich "narodzin" w życiu gospodarczym. Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed różnymi urzędami (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS). Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. 

Kładziemy duży nacisk na to, aby nasze usługi były świadczone nie tylko profesjonalnie, ale również w sposób otwarty i przyjazny. Mamy nadzieję, że ten sposób obsługi zostanie doceniony przez Naszych klientów i pozwoli Nam na ciągły rozwój Naszego biura. 

Na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawa, przez dwa różne serwisy prawne, podatkowe oraz przez udział w szkoleniach. W pełni odpowiadamy za nasza pracę. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności księgowej. 

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i do osób fizycznych. Zapraszamy Państwa szczególnie jeśli zamierzacie rozpocząć działalność gospodarczą. Doradzimy jaka forma działalności będzie najkorzystniejsza i wyręczymy Państwa z wielu czynności administracyjno-biurowych i kontaktów z urzędami.